login icon   
 

 

Yemek Şirketleri

Yemek şirketleri bugün çoğu kuruluş yemek ihtiyaçlarını karşılamak için en önemli çözüm ortağı. Çalışanlarınıza yada misafirlerinize sunduğunuz yemekler ya da farklı bir öğün, kişilerin motivasyonunu, enerjilerini ve size bakışını da etkiler. Yemeğin lezzeti kadar, kullanılan malzemenin kalitesi ve tazeliği, hazırlanış şekilleri, kullanılan ekipmanları, hijyen kuralları ve bunlarla birlikte belki de en önemlisi servis şekli.

Yemek şirketlerinin çoğu, sunacakları yemekleri önceden tattırır. Size tavsiyemiz yemek şirkeri ile anlaşmadan önce, örnek bir menü seçimi yapıp yiyeceklerden mutlaka tadın. Hazırladıkları her şeyden tadamazsanız bile, en azından aşçının ustalığı ve yiyeceklerin sunumuyla ilgili olarak gerçek bir fikir edinmiş olursunuz.

Yemek şirketlerinin referansları da önemlidir. Yemek şirketleri sizin aklınıza gelmeyecek pek çok ayrıntıyı deneyimlerine dayanarak görebilirler. Ama içinizin rahat olması açısından denenmişi denemek isteyebilirsiniz. Bunun için sizde hazır yemek şirketiyle görüşmeden önce etrafınızdan biraz bilgi toplayarak onların deneyimlerinden faydalanın.

Yemek şirketlerinin, içinize sinen bir menünün oluşturulmasıyla birlikte, bütçenizi aşmaması da önemli. Burada dikkat edeceğiniz bir kaç nokta bütçenizin açık vermesini önler. Fiyatlandırma kişi başı olarak yapılacağından, kişi sayısını mümkün olduğunca tam sayıya yakın verin. Kişi sayısı sadece fiyatlandırmada değil malzeme alımı, servis takımları, servis elemanları ve benzeri birçok öğe ile paraleldir. Yemek şirketlerinin size sunduğu menüler dışındaki ek talepleriniz fiyatları etkiler.

 

Hazır yemek şirketleri sadece yemek pişiren ve taşıyan şirketler değildir. Yemeklerin sağlığa uygun olup olmadığı, besin değerleri, kalori hesapları, lezzeti gibi ayrıntıları da düşünmek zorundadırlar. Profesyonel yemek şirketleri bünyelerinde gıda mühendisleri ve denetleme uzmanları çalıştırmak zorundadırlar.  SEÇSAN yemek şirketleri arasındaki kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir. 

 

SEÇSAN, kaliteli üretim ve hizmet için:

Konusunda eğitimli personelimiz ve diğer çalışma ekibimiz ile birlikte;
- Müşteri isteklerini maksimum derecede karşılamak,
- Hijyen ve kaliteden ödün vermeden,
- En uygun fiyatlarla,
- İstenilen teslim süresinde,
- Kaliteli servis anlayışıyla,
- Teknolojiyi takip edip kendimizi yenileyerek, maliyetleri en asgari düzeye çekerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlama amacındayız.

 

Yemek şirketleri arasında 350 m2 lik alan ile başlayan SEÇSAN bugün İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde 7600 m2 alanda kurulu,İzmir'in en yüksek kapasiteli modern tesislerinde dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Günlük 24.000 kişilik yemek üretimi yapan Seçsan Yemek Şirketi, kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarının yanında organizasyonlar ve davetlerde de yemek hizmeti vermektedir. 

Yemek şirketleri arasında fabrikasında son sistem makinaları bulunduran Seçsan'da sebze, meyve kurutma ve doğrama makinalarında işlem görerek el değmeden hazırlanıyor. Kızartmalarını hiç yağ kullanımına gerek duymayan makinalarda yapan Seçsan bu konuda da bir adım öne geçmiş durumda.  Yemek Şirketleri arasındaki sırasını yükseltmek için müşterilerininin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına 7/24 üretimine devam eden Seçsan İzmir genelinde yaklaşık 150 firmanın yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Seçsan yemek şirketleri arasında yüzlerce kişiye iş imkanı sağlamanın yanında  ödediği vergiler ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır.  

 

 

yemek şirketleri

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz