login icon   

 

POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

Seçsanda toplu yemek ve hazır yemek üretimi en tecrübeli yemek ustalarıyla, sağlıklı ortamlarda,yiyecek maddelerinin taze ve hijyen olarak satın alınması ön planda tutularak gıda mühendislerinin analizi gözetiminde yapılır. Satın almadan, depolamaya, üretimden müşteriye ulaşmasına kadar kalite standartlarında hizmet vermektedir. Müşterinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için sektöründeki yenilikleri yakından izleyerek çalışma imkanlarını,alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğitmektedir.
Seçsan, müşteri memnununiyetine özen göstererek, aylık yemek listesinden taviz vermeden, dürüstlük anlayışıyla istenilen zamanda doğru tabldot ve toplu yemek üretimi yapar. Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve kaliteli üretim sunan SEÇSAN, teknolojik ekipmanlara yatırım yaparak ve en son çıkan makinalarla her aşamada kontrollü üretim sağlamaktadır. SEÇSAN, sektöründe en kaliteli çözümleri üretmek için; kontrollü üretim aşamalarını tüm iş süreçlerine uygulamayı ilke edinmiştir.

ÜRETİM POLİTİKASI

Seçsan, hijyen kadar üretilen gıdanın lezzetine, tazeliğine ve kalitesine önem verir. Öğün kavramlarının insan sağlığı açısından öneminin farkında olan Seçsan, günlük tüketilmesi gereken gıdaların sağlık açısından kalori kontrollerini yaparak toplu yemek (hazır yemek) ve tabldot üretimi yapar. İzmir ve Ege'nin en lezzetli yemekleri gıda mühendislerince denetlenen mutfağında son teknolojik yemek üretim makinalarıyla,eğitimli personeli ve usta aşçıları tarafından hazırlanır.
Üretim birimleri; mal kabul bölümü, sebze saklama soğuk odası, sebze ön işleme, yarı mamul soğuk odası,süt ve süt ürünleri odası, derin dondurucu odası, et işleme bölümü ve et saklama soğuk odası, tatlı ve unlu mamulleri üretim bölümü , pişirme grupları bölümü, pişirilmiş yemekleri dinlendirme bölümü, ekmek porsiyonlama,kuver ünitesi bölümü, kuru erzak depolama bölümü, çamaşırhane ünitesi, bulaşıkhane bölümü ve sevkiyat bölümlerinden oluşmaktadır.

HİJYEN POLİTİKASI

Ürünün alınmasından, saklanmasına, üretilmesinden,müşteriye servisine ve sunumuna kadar Hijyen en ön planda tutulur.Yaş sebze meyve ve et gibi ürünleri günlük alarak,mevsimine uygun meyve ve sebzeler tercih eder ve ürünleri depolarda muhafaza eder.Seçsan'ın üretim tesisini günün her saatinde gezebilir, hijyenlik anlayışını, mutfaklarını, çalışan personelini görebilirsiniz.
Üretime alınan ürünler,üretim makinalarınca en iyi şekilde yıkanarak,ayıklama ve ayrıştırma işlemlerinden sonra en uygun ısıda en sağlıklı şekilde pişirilir.Servis yapılan kap ve gereçlerin temizliğide uygun kimyasal maddelerle en iyi şekilde yapılarak bir sonraki üretim için hazırlanır.

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz