login icon   

 

Özel Davetler

Seçsan en özel davetlerinizde her türlü catering hizmeti ve servisi sizler için en iyi şekilde sunar. Dilediğiniz mönü seçenekleri ya da açık büfe hizmetini bütçenize uygun şekilde seçebilir, tüm organizasyonu Seçsan'ın profesyonel kadrosuna bırakabilirsiniz.

Servis hizmeti, her türlü ekipman, mekan ve masa sandalye süslemeleri seçsan tarafından gerçekleşir, isteğe göre bistro masaları tercih edebilirsiniz. Brunch, evlilik yıldönümleri, mezuniyet kutlamaları, temel atma törenlerinde istediğiniz mekana, istediğiniz catering hizmetini sunabiliriz.

Servis elemanları, sandalye ve masa temini, giydirme ve masa üstü süslemeleri (çiçek) müzisyen ve sanatçı temini, balon süslemeleri, yer ve havai fişek gösterileri taleb edebilirsiniz. Misafir oturma planı profesyosyonel ekibimiz tarafından istediğiniz ve listelediğiniz şekilde yerleştirilir.

 

 

 

Özel Davetlerde Sunduğumuz Hizmetler
*Davetiye Hazırlanması,Baskısı
*Servis elemanları
*Servis ekipmanları
*Masa Sandalye Temini
*Bisto masa
*Balon Süsleme
*Masalara Canlı çiçek sunumu
*Açık büfe hizmetleri
*Müzik ve ışık organizasyonu
*Yer fişeği gösterileri
*Havai fişek gösterisi
*Fotoğraf ve kamera hizmetleri
*Ulaşım Servis 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz