login icon   

 

KURUMSAL

1978 yılından bu güne otuz üç yılını geride bırakan Seçsan toplu yemek üretim fabrikası, İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki, 7600m2 kapalı alanda kurulu modern tesisinde, catering, tabldot yemek servisi, yerinde üretim ve toplu yemek (hazır yemek) alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

Seçsan günlük 60.000 kişi kapasiteli toplu yemek üretim tesislerinde günde 24.000 kişiye taşıma tabldot yemek hizmeti vermektedir. Yemekler hijyenik ortamda eğitimli personelin ve gıda mühendislerinin denetimi altında, bir kişinin günlük tüketmesi gereken kalorisi göz önünde bulundurularak hazırlanır.

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan SEÇSAN, alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Kamu kuruluşları,askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde toplu (tabldot) yemek üretim hizmeti sunmakta, organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

Catering, yemek servisi, davet organizasyon ve yerinde üretimle geniş bir yelpazede hizmet veren Seçsan, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri üreten tesisinde müşterilerine 7/24 (toplu yemek, hazır yemek, tabldot) hizmet vermektedir. Türkiye'nin ve İzmir'in en büyük yemek fabrikası ünvanını alan Seçsan, kaliteli malzemeler kullanılarak üretmekte olduğu lezzetli yemekleriyle ve verdiği kaliteli hizmetle kendi sektöründe zirvededir.

 

Faaliyet Gösteren Diğer Firmalarımız

   


                

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz