login icon   
 

 

Hazır Yemek

Hazır yemek, kısa sürede hazırlanan ve genellikle ayaküstü yenilen yemeklere denmektedir. SEÇSAN hazır yemek anlayışını tamamen değiştirerek evde yapılan yemek lezzetiyle sunmaktadır. Her gün binlerce insan dışarıda yemek yiyor. Temiz bir ortam, lezzetli, sağlıklı aynı zamanda da göze hitap eden yiyecekler, özenli ve güleryüzle yapılan bir servis, yemek ihtiyacını dışarıda karşılayan herkesin ortak talebi.

Bireylerden ziyade kamu kuruluşları, okullar, hastaneler, askeri birlikler, özel işletmeler ve iş yerleri de hazır yemek hizmetinden faydalanarak, çalışanlarına ya da müşterilerinin yemek ihtiyaçlarını hazır yemek hizmeti ile gideriyor.

Hazır yemek hizmeti alan kişi ya da kuruluşlar kendilerine uygun menüleri, hazır yemek firmalarıyla görüşerek belirleyebiliyor. Yemek kalori oranları da kuruluş ve çalışanlarının harcadığı enerjiye göre faklılıklar gösteriyor. Sağlıklı beslenme konusunda halkın bilinçlenmesi ile birlikte hazır yemek şirketleri de menülerine dikkat etmekte yeterli ve dengeli beslenme alışkanlıklarını öne çıkaran, sebze ve meyve ağırlıklı menüler öne çıkıyor.

Tüm bu saydığımız beklentiler içerisinde hazır yemek hizmeti verecek olan firmalarda tüm prosedürün gıda mühendislerinin sorumluluğu altında gerçekleşmesi gerekiyor. Kaliteli ve sağlıklı malzeme alımı ancak bu konudaki kalitesi ispatlanmış tedarikçilerle çalışmakla mümkün olur. Yemeklerin hazırlanmasında lezzete dikkat edildiği gibi dağıtımda da kuluşların yemek saatleri dikkate alınarak dağıtım yapılmalı.

Sadece öğle yemekleri için değil, açık hava yemekleri, mangal davetleri, açık büfe hizmetler, doğum günü, nişan partileri, mezuniyet kutlamaları, açılış, yılbaşı parti organizasyonları da yine toplu yemek hizmeti veren firmaları arayabileceğiniz davetler arasında yer alıyor.
 
Hazır yemek, şirketelerin yemek problemini çözebilen en pratik yoldur. SEÇSAN hazır yemek ile en uygun fiyatlarla şirketinizin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 
 

Yerinde Yemek Üretim

Hazır yemekin bu alanında şirketlerin mevcut mutfaklarını kullanarak veya mutfak olmayan işletmelerde ara yeni mutfaklar kurularak yerinde yemek üretimi imkanı sağlamaktadır. Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı SEÇSAN’ın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. 

Taşıma Yemek Sistemi

Hazır yemekin bu alanında SEÇSAN, yemek fabrikasında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar. Hazır yemekler sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır. Böylece yemekler uzun süre sıcaklık ve soğukluğunu korumakta ve ilk piştiği andaki lezzetini kaybetmemektedir. 
 
Yemek ihtiyaçlarınızı hazır yemek hizmeti ile kaliteli,  verimli, sağlıklı ve ekonomik koşullarla SEÇSAN farkıyla giderebilirsiniz.
 
hazır yemek

 

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz