login icon   
 

 

 

 

İzmir Yemek Firmaları

İzmir yemek firmaları arasında SEÇSAN; 30 yıl önce toplu yemek üretim hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup verdiği kaliteli hizmetle sektöründe lider konumdadır. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 7600 m2 alanda kurulu, İzmir'in en yüksek kapasiteli modern tesislerinde dünya standartlarında üretim yaparak izmir yemek firmaları arasında hatrı sayılı bir konuma sahiptir. Kuruldugu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan SEÇSAN, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğiten yemek şitketlerinden biridir.

SEÇSAN, günlük 24000 kişiye toplu yemek hizmeti vermektedir. Kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretiminin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de veren SEÇSAN'da izmir yemek firmalarında aradığınız bir çok özelliği bir arada bulabilirsiniz.

SEÇSAN izmir yemek firmaları arasındaki kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir. Sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen uzman ekibiyle insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapar. İzmir yemek firmaları arasında çalışan personele verilen düzenli eğitimler sayesinde mükemmel hizmete ulaşarak kalitenin sürekliliğini sağlar. 30 yıllık tecrübesini teknolojiyle birleştirerek yemek şirketleri arasında öncü olmayı amaçlar. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip ederek yaratıcı çözümler sunarak izmir yemek firmaları arasında müşteri odaklı çalışmak.

Kalite bizim için yaşam prensibidir ilkesiyle yola çıkan SEÇSAN, yenilikçi çağdaş yatırımlar gerçekleştirerek, izmir yemek firmaları arasında verdiği kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası toplu yemek üretici firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Bu amacını kısmı olarak izmir yemek firmaları arasında gerçekleştirmiştir. 

SEÇSAN diğer izmir yemek firmaları arasındaki fark;

- Çalışma imkanlarını sürekli geliştirir.

- Sektöründeki yenilikleri yakından izler.

- En son teknolojik ekipmanlara yatırım yapar.

- Personelini sürekli eğiterek gelişimlerine katkıda bulunur.

- Her aşamada kontrollü üretim yapar. 

SEÇSAN, kalitesi belgelendirme ve denetleme kuruluşları tarafından sürekli izlenmektedir. İzmir yemek firmaları arasında SEÇSAN, ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, gıda üretim ve sicil sertifikalarıyla kalitesini belgelemiştir. 

SEÇSAN ayrıca Catering Davet ve Organizasyon Hizmetleri'de vermektedir.

Davet ve Organizasyon, Özel Davetler, Düğün, Nişan Organizasyonları, Piknik Organizasyonları, Açılış Kokteylleri.

 

izmir yemek firmaları

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz