login icon   
 

 

İzmir Yemek Şirketleri

İzmir yemek şirketleri arasında SEÇSAN ; 30 yıl önce toplu yemek üretimi olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Verdiği kaliteli hizmetle İzmir yemek şirketleri sektöründe lider konumdadır. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 7600 m2 alanda kurulmuştur, İzmir'in en yüksek kapasiteli modern tesislerinde dünya standartlarında üretim yaparak izmir yemek firmaları arasında hatırı sayılı bir konuma sahiptir ve günden güne de statüsünü arttırmaktadır. Kuruldugu günden bu yana birinci kaliteden vazgeçmeyen ve son derece sağlıklı,hijyenik yemek üretimi sunan SEÇSAN, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğiten yemek şitketlerinden biridir ve eğitimli personel alımına da dikkat etmektedir.

SEÇSAN, günlük 24000 kişiye toplu yemek hizmeti vermektedir. Kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretimiyapmakta ve bunu yanında organizasyon ve davet hizmetleri de veren SEÇSAN'da izmir yemek şirketleri aradığınız bir çok özelliği bir arada bulabilirsiniz.

SEÇSAN izmir yemek şirketleri arasındaki kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir. Sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki yeri ve önemini bilen işinde uzman ekibiyle insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapmaktadır. İzmir yemek şirketleri arasında çalışan personele verilen düzenli eğitimler sayesinde mükemmel hizmete ulaşarak kalitenin sürekliliğini sağlamakta ve markasını korumaya devam etmektedir. 30 yıllık tecrübesini teknolojiyle birleştirerek yemek şirketleri arasında öncü olmayı amaçlar ve tek hadefi müşteri memnuniyeti olup birinci sıraya yükselmektir. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip ederek yaratıcı çözümler sunarak izmir yemek şirketleri arasında müşteri odaklı çalışmak.

Kalite bizim için yaşam prensibidir ilkesiyle yola çıkan SEÇSAN, her zaman birinci kalite de iş yaparak yenilikçi çağdaş yatırımlar gerçekleştirerek, izmir yemek şirketleri arasında verdiği kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası toplu yemek üretici firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Bu amacını kısmı olarak izmir yemek şirketleri arasında gerçekleştirmiştir. 

SEÇSAN diğer izmir yemek şirketleri arasındaki fark;

- Çalışma imkanlarını sürekli geliştirir.

- Sektöründeki yenilikleri yakından izler.

- En son teknolojik ekipmanlara yatırım yapar.

- Personelini sürekli eğiterek gelişimlerine katkıda bulunur.

- Her aşamada kontrollü üretim yapar. 

SEÇSAN, kalitesi belgelendirme ve denetleme kuruluşları tarafından sürekli izlenmektedir. İzmir yemek şirketleri arasında SEÇSAN, ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, gıda üretim ve sicil sertifikalarıyla kalitesini belgelemiştir. 

SEÇSAN ayrıca Catering Davet ve Organizasyon Hizmetleri'de vermektedir.

Davet ve Organizasyon, Özel Davetler, Düğün, Nişan Organizasyonları, Piknik Organizasyonları, Açılış Kokteylleri.

 

izmir yemek şirketleri

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz