login icon   
 

 

Yemek Fabrikaları

SEÇSAN yemek fabrikaları olarak  hazır yemek sektöründe Türkiye'nin en modern ve yüksek kapasiteli tesisine sahiptir, İzmir'de yemek fabrikaları arasında iyi bir konumda yer almaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanlarını İnoksan Mutfak tarafından uygulanan seçsan, uzun yılların vermiş olduğu deneyimlerle, yemek üretim tesisinin al yapısını en ince ayrıntılarına kadar oluşturarak İzmir'de yemek fabrikaları arasında en üst sıralarda yerini almıştır.

Seçsan, hijyen, kalite, güvence ekimizi tarafından kontrol edilen takip çizelgeleriyle sürekli iyileştire kavramıyla gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetinin korunması sağlanmaktadır.

ISO 22000:2005 (HACCP) gıda güvenliği yönetim sistemi belgesine sahip yemek fabrikalarımızda; Proses ve GMP bilgilerinden faydalanarak yaptığımız tehlike analizlerinde kritik noktaları belirleyerek izleme sistemi oluşturulmakta ve buna bağlı olarak önleyici ve düzeltici faaliyetler ile üretimimizi yapmaktayız.

Seçsan'ın yemek fabrikalarında, hijyenik şartlarda üretilen yemeklerin bu şartlar korunarak müşteriye ulaştırılmasında ekipman temizliği konveyörlü kuturmalı bulaşık makineleriyle sağlanmaktadır. Gıda ile temas eden tüm ekipmanlar sağlığa uygun malzemeden imal edilmiştir. Hijyenik şartların sağlanmasında en önemli faktör insandır. Çalışan tüm personelimize bu bilinci aşılamak üzere gıda mühendislerimiz tarafından, kişisel hijyen ve yemek dağıtımında dikkat edilecek husular hakkında eğitim verilmektedir. Ayrıca tüm personelimizin sağlık kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Hazır yemekte kaliteli,  verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi, yüzlerce müşterimiz gibi siz de yemek fabrikaları arasında SEÇSAN tecrübesine bırakabilirsiniz.

 

Yemek fabrikalarına 350 m2 lik alan ile başlayan SEÇSAN bugün İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde 7600 m2 alanda kurulu,İzmir'in en yüksek kapasiteli modern tesislerinde dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Günlük 24.000 kişilik yemek üretimi yapan Seçsan Yemek Fabrikaları, kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarının yanında organizasyonlar ve davetlerde de yemek hizmeti vermektedir. 

Yemek fabrikalarında son sistem makinaları bulunduran Seçsan'da sebze, meyve kurutma ve doğrama makinalarında işlem görerek el değmeden hazırlanıyor. Kızartmalarını hiç yağ kullanımına gerek duymayan makinalarda yapan Seçsan bu konuda da bir adım öne geçmiş durumda.  Yemek fabrikaları arasındaki sırasını yükseltmek için müşterilerininin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına 7/24 üretimine devam eden Seçsan İzmir genelinde yaklaşık 150 firmanın yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Seçsan yemek fabrikaları arasında yüzlerce kişiye iş imkanı sağlamanın yanında  ödediği vergiler ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır.  

 

 

yemek fabrikaları

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz