login icon   

 

El Hijyeni

  • Üretim öncesinde ve sonrasında,tuvalete girip çıktıktan sonra,toplu taşıma araçlarına bindiğimizde ve dışarı çıkıp döndüğümüzde,öksürdüğümüzde ve hapşuruk sonrasında muhakkak eller en az 1 dk yıkanmalıdır.
  • Hastalık yapan mikroplar en çok el yoluyla bulaşır.El yıkamanın amacı,elin içinde bulunan bakterikeri ve mikroorganizmaları uzaklaştırmaktır.
  • El yıkama işlemi bol suyla ve sabunla,bilekler,avuç içi, parmak araları,tırnak dipleri iyice temizlenecek şekilde yıkanıp ve durulanarak yapılmalıdır.
  • Yıkama sonrasında da temiz bir havlu ile kurulanmalıdır.El tırnakları haftada 2 kez kesilmeli,kesim ve bakımında kullanılan aletlerin hijyen olmasına dikkat edilmelidir.Kullanım sonrası dezenfekte edilmelidir.

     

Yazdır  
izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz