login icon   
 

 

İzmir Tabldot


Tabldot; genelde 4 çeşit yemekten oluşan sabit fiyatlı menüdür. Genelde iş yerlerinde tercih edilen tabldot; isteğe göre düğünlerde, cenazede, nişan yemeklerinde, uygun gördüğünüz bir çok alanda tabldot yemek  hizmeti sunulmaktadır.

Neden Tabldot Yemek ?

Tabldot yemek; genelde çalışanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği en kolay ve uygun fiyatlı hizmettir. İzmir'de tabldot yemek sektöründe her geçen gün artan yemek fabrikaları, tabldot yemek üreticilerini sürekli kendilerini yenilemeye ve kalite ile fiyatı en uygun koşullarda sunmaya zorlamaktadır. Tabiki bu rekabet müşterinin yararına olmaktadır. Tabldot yemek; firmaların yemek maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur. Tabldot yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan tabldot yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. SEÇSAN'da izmir tabldot firmaları arasında kalitesini kanıtlamıştır.

Tabldot yemek hizmeti alan firmalar yemek konusunda ek bir bütçe ayırarak personel bulundurmak zorunda da kalmazlar. Yemekler kişi sayısına göre geleceğinden artık yemek en aza iner.

SEÇSAN, izmir'de tabldot yemek üretimi alanındaki performansı ile kurumların yemek sorununa en iyi ve ideal şekilde çözümü sunmaktadır. Firmalara tabldot anlayışını değiştirerek sunan SEÇSAN firması hem personeli memnun edip hem de firmaların maliyetini düşürerek en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

İzmir tabldot yemek firmaları arasında SEÇSAN; hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. 

İzmir'de firma sayılarının artması ve buna bağlı olarak personel istihdamı ile ihtiyaç duyulan toplu yemek hizmetleri bu alandaki talebin artmasıyla doğru orantılı olarak hizmet veren İzmir tabldot yemek firmaları sayısında da artışa neden olmuştur. Ancak tabldot yemek üretimi yapan, tabldot yemek firmalarının ne yazık ki büyük çoğunluğu denetlenmeyen gıda üretim tesisleri, ehliyetsiz elemanları ve kalitesiz ürünleri ile merdiven altı olarak tanımlayabileceğimiz firmalardır.

SEÇSAN izmir tabldot yemek firmaları arasındaki  kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir. Sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen uzman ekibiyle insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapar.

Dikkat edin !..

- Sağlık Bakanlığı tarafından verilen gıda üretim izin belgesi bulunuyor mu?
- Size sunabileceği referansları var mı?
- Yemek üretimi için gerekli olaran standart belgeleri ve sertifikalara sahip mi?
- Tesislerini gezmenize izin veriyorlar mı?

SEÇSAN;

- Konusunda eğitimli personelimiz ve diğer çalışma ekibimiz ile birlikte;
- Müşteri isteklerini maksimum derecede karşılamak,
- Hijyen ve kaliteden ödün vermeden,
- En uygun fiyatlarla, 
- İstenilen teslim süresinde,
- Kaliteli servis anlayışıyla,
- Teknolojiyi takip edip kendimizi yenileyerek, maliyetleri en asgari düzeye çekerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlama amacındayız.

 

izmir tabldot

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz