login icon   
 

 

Catering Firması

Catering firması arasında SEÇSAN doğru adresiniz. Catering; ingilizce yiyecek tedarik etme, yemeklerin hazırlanmasını ve hizmetini üstüne alma anlamına gelmektedir. Bizim genel olarak kullandığımız anlamı ise yemek hizmetidir.

Catering firması hizmet alanları ve hizmet şekilleri

Catering firmasının genel hizmet alanları; günlük personel yemeği, özel şirket yemekleri, toplantı yemek ve pasta siparişleri, piknik yemekleri, barbekü partileri, kokteyl - prolonje, düğün yemekleri olarak birkaç ana başlıkta toplanabilir. Catering firmasının ana hizmet alanı günlük personel yemeğidir. Firmalar bu hizmeti müşterilerine genelde 3 şekilde sunmaktadır;
1)Yemeklerin hepsi catering firmasının kendi mutfağında hazırlanır. Yemek öncesi ve sonrası tüm hizmetler catering firması tarafından verilir. En çok tercih edilen hizmet şeklidir ve merkezi üretim olarak da adlandırılabilir. Ana bir mutfakta yemekler hazırlanır, hizmet alan firmalara götürülür, yemek dağıtımı ve sonrası hizmetler catering firmasına aittir.
2)Yemekler, hizmet alan firmanın kendi mutfağında catering firmasının personeli tarafından hazırlanır ve dağıtılır . Bu hizmet şekli de sektörde yerinde üretim olarak adalandırılır. Catering firması firmanın mutfağını kullanır.
3 ) Yemekler, catering firmasının kendi mutfağında hazırlanır ve firma mutfağına teslim edilir.Yemek öncesi ve sonrası hizmetler, yemek hizmeti alan firmaya aittir.
Bu hizmet şekilleri ana başlıklar olarak görülebilir. Catering firması müşteri memnuniyeti için hizmetleri karma olarakta sunabilmekte, müşterinin isteklerine göre değişik hizmet şekilleride bulabilmektedir.

Catering firmalası mutfaklarında ürettikleri ürünlerin hazırlanmasında, muhafazasında ve taşımasında, bulaşıklarının yıkanmasında, tesis ve cihazların genel bakımımında , sağlık ve hijyen konularına kısacası yemek üretim öncesinde, yemek dağırım sırasında ve yemek sonrasıdadaki kurallara tam olarak uymalıdır.

Ürünler, gastronom paslanmaz çelik vakum kapaklı küvetlerde, termobox taşıyıcılar ile taşınmalı ve müşterilere sıcak ve taze olarak verilmelidir. Kullanılan gıda maddelerinin tümü gıda maddeleri tüzüğü, Türk gıda kodeksi ve Türk standartları enstitüsü kurmunun standartlarına uygun olmalıdır. 

Catering firmasından beklediğinizi hatta daha fazlasını hizmetinize sunuyoruz.  

Catering hizmet alanlarımız

Davet organizasyon, özel davetler, Düğün, nişan organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış kokteyleri
 

Catering sunduğumuz hizmetler

 
Davetiye hazırlanması, baskısı, Servis elemanları, Servis ekipmanları,  Masa - sandalye temini, Bisto masa, Balon süsleme, Masalara canlı çiçek sunumu, Açık büfe hizmetleri, Müzik ve ışık organizasyonu, Yer fişeği gösterileri, Havai fişek gösterisi, Fotoğraf ve kamera hizmetleri, Ulaşım Servis, Yürüyüş yolu, Oturma planı hizmeti, Mekan tespiti, Mekan süsleme, Animasyon ekibi (palyaço..), İşyeri bayrak, flema asılması
  catering firması
 
 
Yazdır  
 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz