login icon   

 

KALİTE BELGELERİ

ISO 9001 Kalite belgesi, üretim, tesis ve hizmette Kalite Güvencesi modeli, kalite yönetim sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların tanımlandığı ve belgelendirme denetimine tabi olan standart olduğu için SEÇSAN şirketini Iso 9001 kalite belgesiyle belgelemiştir. Seçsan toplu yemek üretimini bu kaliteler ışığında yapmaktadır.

SEÇSAN ISO'nun yayınladığı 22000 standartıyla kalitesini belgelemiştir. ISO 22000 Gıda ve ev hijyeni güvenliği alanında yasal zorunluluklar, üretici ve dağıtıcı sorumlulukları ve bu esnada yaşanabilecek olağanüstü hallere müdahaleleri, tüketicinin korunmasına dönük bütün uygulamaları içeren izlenebilirlik esaslı bir uygulama standardıdır. İletişim imkânlarının oldukça yaygınlaşması sebebiyle kazai bir durumda sonuçların daha da kötüye gitmemesi için birçok tedbirler alınabilir ve korkunç sonuçların önüne geçilebilir. ISO 22000 üretenin, satanın ve kullananın bir bütünün parçaları olduğu fikrinden hareketle yapılan çalışmalarla ulaşılmış bir sonuçtur.ISO 22000 birçok ülkedeki yasal zorunlulukları da dikkate alarak hazırlandığından üretilen mal ve hizmetlerin uluslar arası zincirle daha hızlı dolaşımına katkı yapan bir etkiye sahiptir. Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP, Hazard Analysis ana Critical Control Points) kavramı bu ihtiyaca sistematik ve mantıksal bir yaklaşım getiren bir sistemdir.

OHSAS 18001, BSI (British Standards Institute) tarafından yayınlanmış olan "İş Sağlığı ve Güvenliği" standardıdır.

SEÇSAN İş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemle kalitesini belgelemiştir. Diğer uluslararası standartlardan farklı olarak bazı ulusal standart kuruluşları ve belgelendirme kuruluşlarının birlikte çalışmasıyla gerçekleştirilmiştir ve bir ISO standardı değildir. OHSAS 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

SEÇSAN TSE adı verilen Türk standartlarına uygunluk belgesiyle kalitesini belgelemiştir.
TSE Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve aktedilen sözleşme ile TSE Markası kullanma hakkı verilen firma adına düzenlenen ve üzerinde TSE Markası kullanılacak ürünlerin ticari Markası, cinsi, sınıfı, tipi ve türünü belirten belgedir.

Aldığımız bu kalite belgeleri ile toplu yemek, hazır yemek ve tabldot yemek alanındaki hassasiyetimizi ve kalitemizi belgeledir. Siz değerli müşterilerimiz de gönül rahatlığı içinde yemeklerimizi yiyebilirsiniz.

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz