login icon   
 

 

İzmir Catering

İzmir Catering firmaları arasında SEÇSAN; 33 yıllık deneyimi ile sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Catering'in anlamı yiyecek tedarik etme, yemeklerin hazırlanması ve bu hizmetin üstlenilip sunulması  anlamında kullanılmaktadır. Yani toplu yemek tüketilecek olan bir yerdeki hizmetin hazırlanmasından sunumuna kadar olan bütün aşamalarını kapsayan iş koludur. Türkiye'de ise daha çok toplu yemek dağıtımı yapan yemek firmaları bu ünvanı kullanmaktadır. Seçsan catering hizmetleri kapsamında, davet ve organizasyonlar, özel davetler, düğün, nişan organizasyonları, piknik ve açılış organizasyonlarında hizmet verir. Catering hizmetleri tema, renk ve aksesuar kullanımları ile bir bütünlük oluşturmalıdır.

Organizasyonlarınızı, doğru atmosfer, deneyimi ile profesyonel kadro ile özel ve unutulmaz anlara çevirebilirsiniz. Büyük organizasyonların en büyük çilesi olan yemek yapma işlemi bu firmalar sayesinde daha kolay bir hal almaktadır. Bu organizasyonları düzenleyen kişilerin büyük bir yükten kurtulması için en uygun yol düzgün bir katering firmaası ile iş birliği yapmaktır. Doğru seçim yapmadığınızda hayal ettiğiniz kusursuz davetleriniz sizin için çileye dönebilir. SEÇSAN için, organizasyon tipi fark etmez siz yeter ki  istekte bulunun. 

 
Catering şirketlerinden beklediğinizi hatta daha fazlasını hizmetinize sunuyoruz.  
 

Catering hizmet alanlarımız

Davet organizasyon, özel davetler, Düğün, nişan organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış kokteyleri 

Catering sunduğumuz hizmetler

Davetiye hazırlanması, baskısı, Servis elemanları, Servis ekipmanları,  Masa - sandalye temini, Bisto masa, Balon süsleme, Masalara canlı çiçek sunumu, Açık büfe hizmetleri, Müzik ve ışık organizasyonu, Yer fişeği gösterileri, Havai fişek gösterisi, Fotoğraf ve kamera hizmetleri, Ulaşım Servis, Yürüyüş yolu, Oturma planı hizmeti, Mekan tespiti, Mekan süsleme, Animasyon ekibi (palyaço..), İşyeri bayrak, flema asılması 

Konusunda eğitimli personelimiz ve diğer çalışma ekibimiz ile birlikte;
- Müşteri isteklerini maksimum derecede karşılamak,
- Hijyen ve kaliteden ödün vermeden,
- En uygun fiyatlarla,
- İstenilen teslim süresinde,
- Kaliteli servis anlayışıyla,
- Teknolojiyi takip edip kendimizi yenileyerek, maliyetleri en asgari düzeye çekerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlam amacındayız. 

izmir catering 

 

 

 

iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz