login icon   
 

 

Catering Şirketleri

Catering şirketleri arasında SEÇSAN doğru adresiniz. Catering; ingilizce yiyecek tedarik etme, yemeklerin hazırlanmasını ve hizmetini üstüne alma anlamına gelmektedir. Bizim genel olarak kullandığımız anlamı ise yemek hizmetidir.  Seçsan için önemli olan müşteri isteklerine uygunluktur. Müşteri istekleri, sadece ürün kalitesini değil; ürünü sunarken ortaya koyduğumuz hizmeti de kapsar. Ürüne ait belirlenen teknik özelliklerin yerine getirilmesi tek başına yeterli olmayıp; müşteri tarafından talep edilen isteklerin karşılanması beklenen asıl sonuçtur. Seçsan için kalite, kusursuzluk anlayışına sistemli bir yaklaşımdır.

Catering şirketi seçerken dikkat edin?

- Gıda Üretim İzni, Çalışma İzni ve Gıda Sicili Sertifikası, ISO9001:2000, ISO 22000:2005 gibi belgeleri var mı?
- Yemek hizmeti alacağınız tesis ne kadar yeterli?
- Yemeklerinizi hazırlayacak olan personelin sağlık taraması (portör muayenesi) düzenli olarak yapılıyor mu?
- Yemekleriniz hazırlanırken kullanılan hammaddelerin kalitesi nedir?
- Yemeğin lezzeti, görüntüsü ve sunum şekli sizi ne kadar cezbediyor,
- Menü planlama ilkesine, (yemeklerin doyuruculuğu kalori hesaplamasına göre belirlenir) ne kadar uyuluyor,
- Yemek hizmeti verecek firma sevkiyat veya dağıtım personelinin temizliği, titizliği ve davranışı önemlidir,
- Yemek üretiminden, sizin ve personelinizin yemeğini tüketip sofradan huzurlu ve mutlu bir şekilde kalkana kadar geçen süreçte hizmet verecek olan firma aldığı sorumluluğu ne kadar yerine getiriyor?
- Yemek hizmeti alacağınız firma isteklerinize ne kadar hızlı yerine getiriyor, önerilerinizi dikkate alıyor mu?
- Catering firması yetkilileri sizlerle ne kadar alakadar oluyor.

Tüm bu saydıklarımız ve daha fazlasını SEÇSAN'da bulabilirsiniz. Müşterisinin isteklerini uzman kadrosuyla, en iyi şekilde organize etmektedir. Oluşturduğu  özel mönüler, açık büfe mönüleri, iftar mönüleri, brunch mönüleri ve istenilen her türlü mönü ikramını, açık ve kapalı mekanlarda yapılacak organizasyon ve davetlerde kullanılacak her türlü ekipmanı temin ederek davetlilerinize mükkemel bir hizmet verir. 

Catering firmalarından beklediğinizi hatta daha fazlasını hizmetinize sunuyoruz.  
 

Catering hizmet alanlarımız

Davet organizasyon, özel davetler, Düğün, nişan organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış kokteyleri
 

Catering sunduğumuz hizmetler

 
Davetiye hazırlanması, baskısı, Servis elemanları, Servis ekipmanları,  Masa - sandalye temini, Bisto masa, Balon süsleme, Masalara canlı çiçek sunumu, Açık büfe hizmetleri, Müzik ve ışık organizasyonu, Yer fişeği gösterileri, Havai fişek gösterisi, Fotoğraf ve kamera hizmetleri, Ulaşım Servis, Yürüyüş yolu, Oturma planı hizmeti, Mekan tespiti, Mekan süsleme, Animasyon ekibi (palyaço..), İşyeri bayrak, flema asılması
 
catering şirketleri

 

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz