login icon   
 

 

Tabldot Yemek Firmaları

Tabldot yemek firmaları arasında SEÇSAN; hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

İzmir'de firma sayılarının artması ve buna bağlı olarak personel istihdamı ile ihtiyaç duyulan toplu yemek hizmetleri bu alandaki talebin artmasıyla doğru orantılı olarak hizmet veren tabldot yemek firmaları sayısında da artışa neden olmuştur. Ancak tabldot yemek üretimi yapan, tabldot yemek firmalarının ne yazık ki büyük çoğunluğu denetlenmeyen gıda üretim tesisleri, ehliyetsiz elemanları ve kalitesiz ürünleri ile merdiven altı olarak tanımlayabileceğimiz firmalardır.

SEÇSAN tabldot yemek firmaları arasındaki  kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir. Sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen uzman ekibiyle insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapar.

Dikkat edin !..

- Sağlık Bakanlığı tarafından verilen gıda üretim izin belgesi bulunuyor mu?
- Size sunabileceği referansları var mı?
- Yemek üretimi için gerekli olaran standart belgeleri ve sertifikalara sahip mi?
- Tesislerini gezmenize izin veriyorlar mı?

SEÇSAN;

- Konusunda eğitimli personelimiz ve diğer çalışma ekibimiz ile birlikte;
- Müşteri isteklerini maksimum derecede karşılamak,
- Hijyen ve kaliteden ödün vermeden,
- En uygun fiyatlarla,
- İstenilen teslim süresinde,
- Kaliteli servis anlayışıyla,
- Teknolojiyi takip edip kendimizi yenileyerek, maliyetleri en asgari düzeye çekerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlama amacındayız.

tabldot yemek firmaları

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz