login icon   
 

 

Caterıng

Caterıng'in anlamı yiyecek tedarik etme, yemeklerin hazırlanması ve bu hizmetin üstlenilip sunulması  anlamında kullanılmaktadır. Yani toplu yemek tüketilecek olan bir yerdeki hizmetin hazırlanmasından sunumuna kadar olan bütün aşamalarını kapsayan iş koludur. Türkiye'de ise daha çok toplu yemek dağıtımı yapan yemek firmaları bu ünvanı kullanmaktadır. Seçsan caterıng hizmetleri kapsamında, davet ve organizasyonlar, özel davetler, düğün, nişan organizasyonları, piknik ve açılış organizasyonlarında hizmet verir. Caterınghizmetleri tema, renk ve aksesuar kullanımları ile bir bütünlük oluşturmalıdır.

Organizasyonlarınızı, doğru atmosfer, deneyimi ile profesyonel kadro ile özel ve unutulmaz anlara çevirebilirsiniz. Büyük organizasyonların en büyük çilesi olan yemek yapma işlemi bu firmalar sayesinde daha kolay bir hal almaktadır. Bu organizasyonları düzenleyen kişilerin büyük bir yükten kurtulması için en uygun yol düzgün bir katering firmaası ile iş birliği yapmaktır. Doğru seçim yapmadığınızda hayal ettiğiniz kusursuz davetleriniz sizin için çileye dönebilir. SEÇSAN için, organizasyon tipi fark etmez siz yeter ki  istekte bulunun. 

 
Catering şirketlerinden beklediğinizi hatta daha fazlasını hizmetinize sunuyoruz.  
 

Caterıng hizmet alanlarımız

Davet organizasyon, özel davetler, Düğün, nişan organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış kokteyleri
 

Catering sunduğumuz hizmetler

 
Davetiye hazırlanması, baskısı, Servis elemanları, Servis ekipmanları,  Masa - sandalye temini, Bisto masa, Balon süsleme, Masalara canlı çiçek sunumu, Açık büfe hizmetleri, Müzik ve ışık organizasyonu, Yer fişeği gösterileri, Havai fişek gösterisi, Fotoğraf ve kamera hizmetleri, Ulaşım Servis, Yürüyüş yolu, Oturma planı hizmeti, Mekan tespiti, Mekan süsleme, Animasyon ekibi (palyaço..), İşyeri bayrak, flema asılması
caterıng
Yazdır  
 

 

iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz