login icon   
 

 

Tabldot Yemekleri

Tabldot yemekleri; genelde 4 çeşit yemekten oluşan sabit fiyatlı menüdür. Genelde iş yerlerinde tercih edilen tabldot; isteğe göre düğünlerde, cenazede, nişan yemeklerinde, uygun gördüğünüz bir çok alanda tabldot yemek  hizmeti sunulmaktadır.

Neden Tabldot Yemek ?

Tabldot yemekleri; genelde çalışanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği en kolay ve uygun fiyatlı hizmettir.Tabldot yemekleri sektöründe her geçen gün artan yemek fabrikaları, tabldot yemekleri üreticilerini sürekli kendilerini yenilemeye ve kalite ile fiyatı en uygun koşullarda sunmaya zorlamaktadır. Tabiki bu rekabet müşterinin yararına olmaktadır. Tabldot yemek; firmaların yemek maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur. Tabldot yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan tabldot yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır.

Tabldot yemekleri hizmeti alan firmalar yemek konusunda ek bir bütçe ayırarak personel bulundurmak zorunda da kalmazlar. Yemekler kişi sayısına göre geleceğinden artık yemek en aza iner.

SEÇSAN, tabldot yemekleri üretimi alanındaki performansı ile kurumların yemek sorununa en iyi ve ideal şekilde çözümü sunmaktadır. Firmalara tabldot anlayışını değiştirerek sunan SEÇSAN firması hem personeli memnun edip hem de firmaların maliyetini düşürerek en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

tabldot yemekleri

 

 

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz