login icon   
 

 

Tabildot


Tabildot; genelde 4 çeşit yemekten oluşan sabit fiyatlı menüdür. Genelde iş yerlerinde tercih edilen tabildot; isteğe göre düğünlerde, cenazede, nişan yemeklerinde, uygun gördüğünüz bir çok alanda tabildot yemek  hizmeti sunulmaktadır.

Neden Tabildot Yemek ?

Tabildot yemek; genelde çalışanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği en kolay ve uygun fiyatlı hizmettir. Tabildot yemek sektöründe her geçen gün artan yemek fabrikaları, tabildot yemek üreticilerini sürekli kendilerini yenilemeye ve kalite ile fiyatı en uygun koşullarda sunmaya zorlamaktadır. Tabiki bu rekabet müşterinin yararına olmaktadır. Tabildot yemek; firmaların yemek maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur. Tabildot yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan Tabildot yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır.

Tabildot yemek hizmeti alan firmalar yemek konusunda ek bir bütçe ayırarak personel bulundurmak zorunda da kalmazlar. Yemekler kişi sayısına göre geleceğinden artık yemek en aza iner.

SEÇSAN, tabildot yemek üretimi alanındaki performansı ile kurumların yemek sorununa en iyi ve ideal şekilde çözümü sunmaktadır. Firmalara tabildot anlayışını değiştirerek sunan SEÇSAN firması hem personeli memnun edip hem de firmaların maliyetini düşürerek en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

tabildot

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz