login icon   
 

 

İzmir Yemek Fabrikaları

SEÇSAN izmir yemek fabrikaları olarak  hazır yemek sektöründe Türkiye'nin en modern ve yüksek kapasiteli tesisine sahiptir, izmir yemek fabrikaları arasında iyi bir konumda yer almaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanlarını İnoksan Mutfak tarafından uygulanan seçsan, uzun yılların vermiş olduğu deneyimlerle, yemek üretim tesisinin al yapısını en ince ayrıntılarına kadar oluşturarak İzmir yemek fabrikaları arasında en üst sıralarda yerini almıştır.

Seçsan, hijyen, kalite, güvence ekimizi tarafından kontrol edilen takip çizelgeleriyle sürekli iyileştire kavramıyla gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetinin korunması sağlanmaktadır.

ISO 22000:2005 (HACCP) gıda güvenliği yönetim sistemi belgesine sahip izmir yemek fabrikalarımızda; Proses ve GMP bilgilerinden faydalanarak yaptığımız tehlike analizlerinde kritik noktaları belirleyerek izleme sistemi oluşturulmakta ve buna bağlı olarak önleyici ve düzeltici faaliyetler ile üretimimizi yapmaktayız.

Seçsan'ın izmir yemek fabrikalarında, hijyenik şartlarda üretilen yemeklerin bu şartlar korunarak müşteriye ulaştırılmasında ekipman temizliği konveyörlü kuturmalı bulaşık makineleriyle sağlanmaktadır. Gıda ile temas eden tüm ekipmanlar sağlığa uygun malzemeden imal edilmiştir. Hijyenik şartların sağlanmasında en önemli faktör insandır. Çalışan tüm personelimize bu bilinci aşılamak üzere gıda mühendislerimiz tarafından, kişisel hijyen ve yemek dağıtımında dikkat edilecek husular hakkında eğitim verilmektedir. Ayrıca tüm personelimizin sağlık kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Hazır yemekte kaliteli,  verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi, yüzlerce müşterimiz gibi siz de izmir yemek fabrikaları arasında SEÇSAN tecrübesine bırakabilirsiniz.

 

izmir yemek fabrikaları

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz