login icon   
 

 

Yemek Izmir

 Yemek Izmir firmaları arasında 30 yıl önce yerini alan SEÇSAN, toplu yemek üretimi alanında faaliyet göstermektedir. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 7600 m2 alanda kurulu, izmir yemek fabrikaları arasında en yüksek kapasiteli modern tesislerinde Dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Kuruldugu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan SEÇSAN, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğiterek ymek izmir firmaları arasında farkını artırmaktadır.

 

SEÇSAN

Ğünlük 24000 kişiye toplu yemek hizmeti vermektedir. Kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretiminin yanında organizasyon ve davetlerinizde catering hizmetleri de vermektedir. 

 

ISO 9001 Kalite belgesi, üretim, tesis ve hizmette Kalite Güvencesi modeli,kalite yönetim sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların tanımlandığı ve belgelendirme denetimine tabi olan standart olduğu için SEÇSAN şirketini Iso 9001 kalite belgesiyle belgelemiştir.

SEÇSAN ISO'nun yayınladığı 22000 standartıyla kalitesini belgelemiş yemek izmir şirketleri arasında üst sıralara çıkmıştır.  ISO 22000 Gıda ve ev hijyeni güvenliği alanında yasal zorunluluklar, üretici ve dağıtıcı sorumlulukları ve bu esnada yaşanabilecek olağanüstü hallere müdahaleleri, tüketicinin korunmasına dönük bütün uygulamaları içeren izlenebilirlik esaslı bir uygulama standardıdır. 

OHSAS 18001, BSI (British Standards Institute) tarafından yayınlanmış olan "İş Sağlığı ve Güvenliği"standardıdır. SEÇSAN yemek izmir firmaları arasında İş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemle kalitesini belgelemiştir. Diğer uluslararası standartlardan farklı olarak bazı ulusal standart kuruluşları ve belgelendirme kuruluşlarının birlikte çalışmasıyla gerçekleştirilmiştir ve bir ISO standardı değildir. OHSAS 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

SEÇSAN TSE adı verilen Türk standartlarına uygunluk belgesiyle kalitesini belgelemiştir. TSE Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve aktedilen sözleşme ile TSE Markası kullanma hakkı verilen firma adına düzenlenen ve üzerinde TSE Markası kullanılacak ürünlerin ticari Markası, cinsi, sınıfı, tipi ve türünü belirten belgedir.

 

yemek izmir

 

 

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz