login icon   

 

Catering Davet ve Organizasyon

Düğünler-sünnetler,Açılışlar-Kutlamalar,Yemek Davetleri,Yıl dönümleri,Piknikler, özel gün kutlamaları ve organizasyonlar (catering) SEÇSAN tecrübesiyle organize edilmektedir. SEÇSAN, sizin özel günlerinizi, hiçbir detayla ilgilenmenizi gerek bırakmadan organize ederek tüm davetlerinizi unutulmaz anlara dönüştürür.

Müşterisinin isteklerini uzman kadrosuyla,en iyi şekilde organize edebilmektedir. Açık ve kapalı mekanlarda yapılacak organizasyon ve davetlerde kullanılacak her türlü ekipmanı temin eder.Özel mönüler,açık büfe mönüleri,iftar mönüleri,brunch mönüleri ve istenilen her türlü mönü ikramını en kusursuz şekilde sunar. 

100 Kişiden başlayarak istenilen sayıdaki hizmet ve ikramı profesyonel kadrosuyla organize edebilmektedir. En iyi şekilde kutlamanıza yardımcı olarak organizasyonlarınızı ve davetlerinizi unutulmaz kılmaktatır.Tüm organizasyon ve davetleriniz Seçsan'ın tecrübeli ekibi tarafından başından sonuna kadar izlenerek kusursuzca gerçekleştirilir. Size mutlu anlarınızı yaşamak kalır.

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz