login icon   

teklif al
onlie brosur
sizi arayalim
yemek ve yasam
 

Hoşgeldiniz

Seçsan toplu yemek , hazır yemek, catering, tabldot yemek üretim hizmetleri,uzman kadrosu,usta aşçıları,kalite ve hijyen politikasıyla 33 yıldır aralıksız sizlere hizmet vermektedir.
Türkiye'nin en büyük yemek fabrikası olan Seçsan ,7600m2 kapalı toplu yemek üretim alanında,7 gün 24 saat kesintisiz (tabldot) yemek üretimi yaparak,günde 24.000 kişiye hazır yemek (toplu yemek)  hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak İzmir, Ege ve Türkiye'nin en seçkin yemek firması olarak sektöründe ilerlemektedir.

Devamı...

 

İzmir Catering

İzmir Catering firmaları arasında SEÇSAN; 33 yıllık deneyimi ile sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Catering'in anlamı yiyecek tedarik etme, yemeklerin hazırlanması ve bu hizmetin üstlenilip sunulması  anlamında kullanılmaktadır. Yani toplu yemek tüketilecek olan bir yerdeki hizmetin hazırlanmasından sunumuna kadar olan bütün aşamalarını kapsayan iş koludur. Türkiye'de ise daha çok toplu yemek dağıtımı yapan yemek firmaları bu ünvanı kullanmaktadır. Seçsan catering hizmetleri kapsamında, davet ve organizasyonlar, özel davetler, düğün, nişan organizasyonları, piknik ve açılış organizasyonlarında hizmet verir. Catering hizmetleri tema, renk ve aksesuar kullanımları ile bir bütünlük oluşturmalıdır.

Devamını Oku
 

Tabldot

Sabit yemek(Seçmeden yemek) anlamında kullanılan tabldot  seçme imkanı  olmayan yemek anlamına gelir.Fransızca bir Table d’hote kelimesinin türemiştir.Catering firmaları tabldot sistemi ile fabrikalara okullara bütün sektörlere yemek götürmektedirler ana mantık önceden planlanmış yemeklerin bir düzene göre verilmesi olarak da ele alına bilinecek bir sistemdir.Türkiye genelinde en iyi tabldot firmalardan biri herkesin bildiği gibi seçsan yemek fabrikasıdır.Caterin menüleri genelde 4 yemek bir tatlı olarak düzenlenmektedir.
Devamını Oku

 

Yemek Firmaları

Yemek firmaları bugün çoğu kuruluş yemek ihtiyaçlarını karşılamak için en önemli çözüm ortağı. Çalışanlarınıza yada misafirlerinize sunduğunuz yemekler ya da farklı bir öğün, kişilerin motivasyonunu, enerjilerini ve size bakışını da etkiler. Yemeğin lezzeti kadar, kullanılan malzemenin kalitesi ve tazeliği, hazırlanış şekilleri, kullanılan ekipmanları, hijyen kuralları ve bunlarla birlikte belki de en önemlisi servis şekli.

Yemek firmalarının çoğu, sunacakları yemekleri önceden tattırır. Size tavsiyemiz yemek firmaları ile anlaşmadan önce, örnek bir menü seçimi yapıp yiyeceklerden mutlaka tadın. Hazırladıkları her şeyden tadamazsanız bile, en azından aşçının ustalığı ve yiyeceklerin sunumuyla ilgili olarak gerçek bir fikir edinmiş olursunuz.

Devamını Oku

 

Anket

Yemek satın aldığınız firmanın üretim yerini gördünüz mü?


 

profesyonneller  gezginler

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz