login icon   

 

Catering Düğün,Nişan Organizasyonları

Herşeyin kusursuz olmasını istediğiniz özel anlarınızda Seçsan,siz müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınızı  gerçekleştireceğiniz, kendi istediğinize göre, dilediğiniz kapalı mekanları ya da kır düğünü mekanlarını tercih edebilirsiniz.

Özel geceleriniz için hazırlanan bütçenize uygun menüler arasından istediğinizi seçebilir, en özel anlarınızı daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Masa ekipmanları, mekan süslemeleri, sahne dekorasyonu, sandalye ve masaların giydirilmesi, servis hizmeti olan catering servisleri Seçsan'ın uzman personeli tarafından gerçekleşir.

Ara sıcak, ana sıcak, soğuk yemekler, pasta ve meyveler Seçsan servis personelinin titiz çalışmaları sonucu en kusursuz şekilde ikram edilir. Catering hizmeti alarak detaylarla ilgilenmek yerine konuklarınıza vakit ayırırsınız. Davetiye, nikah şekeri, video ve fotoğraf çekimi de sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Düğün, Nişan Organizasyonlarında Sunduğumuz Hizmetler
*Davetiye Hazırlanması,Baskısı
*Servis elemanları
*Servis ekipmanları
*Masa Sandalye Temini
*Masa,Sandalye Giydirme
*Masalara canlı çiçek sunumu,
*Balonlu Süsleme
*Yürüyüş yolu
*Oturma planı hizmeti
*Müzik ve ışık organizasyonu
*Yer fişeği gösterileri
*Havai fişek gösterisi
*Fotoğraf ve kamera hizmetleri
*Ulaşım Servis

izmir catering toplu yemek izmir tabldot hazır yemek tabldot yemek

 

Catering, Tabldot, Caterıng, Firmaları , Yemek Izmir, Tabildot ,Yemek Firmaları, Fabrikaları, Şirketleri, Sanayi, Catering Şirketleri, tabldot yemek resimleri, Izmir Yemek Fabrikaları, Firmaları, Yemek Fabrikası, Catering Firması, Hazır Yemek, Toplu , Şirketleri, Tabldot Yemekleri, , firmaları, Catering firmaları izmir, Catering Yemek, İzmir Tabldot,günün yemek menüsü,günün menüsü,tabldot fiyatları, , yemek resimleri, günlük yemek menüleri
iso Tüm Hakları Seçsan'a aittir.   Kullanım Şartları  Gizlilik veriyaz